Érdekelnek a legújabb bankpiaci trendek?
Inspirációt keresel karriered építéséhez?
Kíváncsi vagy, milyen vezetői szemmel látni a világot?
Kapcsolati tőkét építenél?
Jelentkezz az OTP Bank Mentor Programjára, ahol 6 alkalmas tanácsadás során megismerkedhetsz bankunk felsővezetőivel és tapasztalataik, tanácsaik segítségével fejlődhetsz.
Miért éri meg jelentkezni?
  • az egyetem mellett valós vállalati környezetben is kipróbálhatod magad,
  • vezetőink személyesen mesélnek neked tapasztalataikról, sikereikről és kihívásaikról,
  • személyre szabott módon kapsz tanácsokat fejlődési és karriertervezési kérdéseidben,
  • remek alkalom a kapcsolatépítésre,
  • a tanácsadások rugalmasan, előre egyeztetett időpontban zajlanak

2024. szeptember – 2025. január között

Kiknek a jelentkezését várjuk?
Másod- és harmadéves alapszakos vagy mesterszakos hallgatókat várunk, akik gazdasági, pénzügyi területen tanulnak.
Hogyan tudsz jelentkezni?

Az alábbi linken tudsz jelentkezni fényképes bemutatkozó leveleddel, melyben megírod, mivel tudsz te hozzájárulni jelenlegi tudásoddal, kompetenciáiddal egy szervezet életéhez? (Max. 2 A4es oldal). A kiválasztási folyamat során egy személyes beszélgetésen is részt fogsz venni.

További információért, kattints ide!