Oldal kiválasztása

Álláslehetőségek

Tanszéki Ügyintéző

Főbb feladatok

  • a tanszékvezető munkájának segítése
  • kapcsolattartás a tanszék oktatóival
  • a tanszék oktatási szerződéseinek ügyintézése
  • a tanszékhez kötődő szakdolgozatok, szakmai gyakorlatok ügyintézése
  • a tanszékhez tartozó tantárgyakkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • ügyeleti feladatok ellátása, havonta legalább egy szombati oktatási ügyelet biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárások

  • pontos, önálló, proaktív munkavégzés
  • számítógép és irodai szoftverek (szövegszerkesztő, táblázatkezelő) készségszintű használata

Amit kínálunk

  • hosszú távú perspektíva,
  • kellemes csapat
  • innovatív munkakörnyezet

Előnyt jelent

  • Neptun rendszer ismerete,
  • azonnali munkakezdés
  • felsőoktatási ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelv tudása

 Munkavégzés helye:

Budapest 3. kerület

Jelentkezés: önéletrajzát az allas@uni-milton.hu e-mail címre várjuk.

Mérlegképes Könyvelő

Egyetemünk Mérlegképes könyvelő munkatársakat keres!

Főbb feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása munkatársi támogatással,
  • Számviteli nyilvántartások vezetése,
  • Adózással kapcsolatos tevékenységek ellátásában való közreműködés,
  • Havi zárások, riportok, beszámolók készítésében történő szakmai részvétel.

Jelentkezővel szembeni elvárások:

  • mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • önálló munkavégzés

Előny: Teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk: hosszú távú perspektíva, versenyképes jövedelem, innovatív környezet.

Munkavégzés helye: Budapest 3. kerület

Jelentkezés: önéletrajzát az allas@uni-milton.hu e-mail címre várjuk