Nagyot nőtt a Milton Friedman Egyetemre jelentkezők száma, idén több mint kétszer annyian írták első helyre a MILTONt, mint tavaly. A növekedés mértéke jelentősen meghaladja az országos átlagot, ami azt mutatja, hogy az egyetem fejlesztése jó úton jár – jelentette ki Dr. Schottner Krisztina rektor.
A MILTON történetében először regisztráltunk közel 5000 jelentkezést, és ebből 966-an első helyen jelölték meg az egyetem valamelyik képzését Az imponáló számokat csak részben magyarázza, hogy bővült a választható képzések listája.
A tradicionális szakjaink is egyre népszerűbbek, tavaly óta másfélszeresére nőtt az ezekre jelentkezők száma.
Az idén először induló pilótaképzés (repülőmérnöki szak), valamint az új módszertan alapján bevezetésre kerülő tanítóképzés iránt a vártnál jóval nagyobb az érdeklődés, ami lendületet adhat az egyetem képzési profiljának további szélesítéséhez.