IT gyakornokot keres a DM

(6 hónap határozott időtartamra, heti 20-40 órára)

Gondoltad volna, hogy a magyarországi dm üzletek működése mögött hozzávetőlegesen 15 ezer eszköz üzemeltetése áll? A háttérben pedig több mint 30 fős informatikai osztály dolgozik 4 csoportban, ahol az Üzleteinket támogató csapatunk új tagját keressük, aki az üzletekben dolgozó munkatársaink számára nyújt valós informatikai segítséget. Amennyiben érdekelnek az informatikai rendszerek, mélyítenéd tudásodat és szívesen tanulnál valami újat, jelentkezz hozzánk!

Napjaid tartalmasan telnek majd egy olyan szervezetnél, ahol az emberek legalább annyira fontosak, mint a rendszerek. Munkádnak kézzelfogható eredménye is lesz, hiszen lehetőséged nyílik majd üzleteink felújítása során is kipróbálni magad. Mentorral kísért betanulást biztosítunk, melynek keretén belül szakmaiságod és személyiséged is fejlődik. Ha érdekel, milyen környezetben, milyen kollégákkal dolgoznál együtt, kattints ide!

Milyen feladataid lesznek:

• Aktuális Innovatív Informatikai fejlesztésekben való részvétel (pl. Office 365 és felhő alapú megoldások bevezetése)
  • Üzleteink támogatása informatikai területen online csatornákon és telefonon keresztül
  • Üzleteink felújítása során az IT rendszerek kiépítése, átköltöztetés

Előnyök:

• Microsoft termékek ismerete
  • Hálózati alapismeretek
  • Hardverismeretek
  • Android ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Mit várunk Tőled:

• Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányokat
  • Legalább társalgási szintű angol vagy német nyelvtudást
  • Informatikai affinitást

Mit kínálunk gyakornokainknak:

• Tanulmányokhoz igazodó, rugalmas munkaidő
  • Lehetőség hosszútávú, stabil munkalehetőségre
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Munkavégzés helye: Törökbálint, Depo
Ha a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük kattints ide!