Gyakornoki lehetőség az Erkel Ferenc Művelődési Központban

Az Erkel Ferenc Művelődési Központ felhívja a közösségszervező tanulmányokat folytató hallgatók figyelmét, hogy az egyetem által előírt kötelező, illetve azon felüli szakmai gyakorlat megszerzésére lehetőséget kínálunk!

A szakmai gyakorlatra jelentkezőknek lehetőségük lesz az intézmény mindennapi tevékenységében való részvételre, valamint részben önállóan végzendő szervezői munkára is.
A gyakornok feladata az Intézményben folyó közművelődési, kulturális, közösségfejlesztési, egyéb szervezői, valamint a kommunikációs és a közösségi médiához kapcsolódó egyes feladatok elvégzésére és adminisztratív teendők ellátása.

Az Erkel Ferenc Művelődési Központ vállalja:

• A gyakornok számára egy főmunkatárs, mint mentor biztosítása, akivel napi
    kapcsolatban áll.
  • Aktuális szakdolgozat- vagy kutatási témában szakmai segítségnyújtás (adatbázis,
    bibliográfia, kéziratok véleményezése), az adott téma kutatói felé személyes
    közvetítés.
  • Számítógépes elérhetőség és korlátozott szkennelési, fénymásolási lehetőségek.
    Támogató nyilatkozatok, adott esetben pályázati ajánlások, véleményezések
    biztosítása.
  • A gyakorlat teljesítésének igazolása a mentor ellenjegyzése nyomán, az igazgató által.

A gyakornokok rendszeres visszajelzést kapnak munkájukról, teljesítményükről és
fejlődésükről. Az együttműködés végén – amennyiben szükséges – véleményezésre kerül sor.

Elvárások:

• Aktív hallgatói státusz
  • Minimum 6 hét egybefüggő időtartamban heti 30 órás munkaidő vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Precíz, pontos, önálló, lelkiismeretes munkavégzés

Előnyt jelent:

• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • A hat hónapnál hosszabb gyakorlati idő vállalása

Amit kínálunk:

• Vidám, szeretetteljes munkahelyi környezet
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • Felelősségbiztosítás a gyakornok részére
  • Gyakornoki díjazás

A jelentkezés feltétele, hogy a gyakornok valamely felsőoktatási intézményben hallgatói jogviszonnyal rendelkezzen. A szakmai gyakorlat idejére a felsőoktatási törvényben meghatározott juttatás jár.

A szakmai gyakorlatról – a gyakornok kérésére – az intézményünk igazolást állít ki. A gyakornokok munkába állása folyamatosan történik.

A kiválasztásnál előnyt élveznek azok a hallgatók, akik hosszabb időt terveznek gyakorlatszerzéssel tölteni.

A munkavégzés helye: 2092. Budakeszi, Fő utca 108.

A jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat kérjük csatolni: önéletrajz magyar nyelven, igazolás a hallgatói jogviszonyról (szkennelt formában)

Jelentkezés:

Tóthné Fajtha Anita igazgató:

Tel. 0630/ 867-0694
tothne.fajtha.anita@efmk-budakeszi.hu