A Milton Friedman Egyetem a FintechShow 2019. rendezvényen

­

2019. április 25-én került megrendezésre a Budapest Kongresszusi Központban az idei FintechShow, a „A jövő pénzügyei, a pénz jövője címmel”.

A rendezvény részletes programja és bemutatása elérhető ide kattintva.

A FintechShow rendezvényén kiállítóként részt vett a Dynamic Labs, a blockchain technológiai és kriptovaluta fejlesztéssel foglalkozó cég, mely számos nagyvállalat és startup szoftverfejlesztésein dolgozik.

A DLabs, a Milton Friedman Egyetem oktatási és kutatási partnere a Blockchain technológiák területén.

A Milton Friedman Egyetem is lehetőséget kapott a DLabs kft. standján, hogy bemutassa innovatív oktatási programját.

A rendezvényen készült képgaléria elérhető itt.

A Milton Friedman Egyetem oktatási programját bemutatta Vidákovics Attila, a DLabs alapítója és vezetője. Attila a MENSA HungarIQa Blockchain és kriptovaluta csoport alapítója és vezetője, továbbá alapítója és társvezetője a MENSA International Blockchain kutató csoportnak.